За сусідські борги відключили газ у Хмельницькому…

1007

За борги чи через витік… У одній із Хмельницьких «хрущовок» вже девятий день немає газу. Люди, ані приготувати їсти, ані нагріти води, аби помитися – не можуть. Достукатися до газівників, жителі будинку вже не знають як… Спочатку були профілактичні роботи, потім триденне святкування незалежності , тоді – порушення у експлуатації обладнання,  а зараз – витік газу… Це все – офіційна інформація. Люди ж кажуть, справжню причину озвучують майстри-газівники…

Йдеться про власників ось цієї квартири. Газівники не можуть їх піймати, тому зіштовхують сусідів – лобами, аби ті самі змусили платити за рахунками, кажуть  жителі цього будинку. Самі ж не розуміють, чого вони мають конфліктувати через газові борги сусідів.

Тоді газ відключили, нібито для профілактики і мали подати до кінця дня, та більше не подали. Тепер замість блакитного палива із конфорок – тиша.

Пані Людмила показує ось таке, здавалося б забуте приладдя – кип’ятильники. Ними гріє воду, щоб хоча б помитися, бо ж централізованого постачання теплої води у будинку теж немає.

А поруч із плитою – індивідуальний лічильник газу. Саме за його показами жінка сплачує рахунки, тому і має так само особистий контракт із газівниками, які мали б надавати їй якісні послуги із газопостачання. Газівники ж стверджують, намагаються саме це і робити. Спочатку була профілактика, аж раптом….

А далі ще й знайшли порушення правил безпеки газопостачання, через які не можна відновлювати подачу газу. Про борги сусідів тут – ні сном, ні духом.

Скоріше за все саме у тій квартирі, котра боргує за газ. Та потрапити до неї – газівники не можуть, а сусіди дати згоду на відключення – бояться. Хвилюються, що ті будуть мститися. Ситуація патова. .. Тож ми продовжуватимемо слідкувати за нею, аби ті, хто справно сплачує за послуги не відповідали за борги своїх сусідів.