Заключна сесія року.

1150

Обласні обранці востаннє зустрілися у сесійній залі, аби прийняти бюджет на наступний рік. Його назвали соціально-спрямованим, проте деякі депутати  за нього не голосували. До того ж, традиційно зашкалювала кількість запитів. Натисканням на кнопки  депутати затвердили  бренд  Хмельниччини та  зміни до програми підтримки аеропорту. Нотки святковості  пленарному засіданню додали скаути – вони передали голові обласної ради Віфлеємський вогонь.

Майже 80 питань порядку денного обласні обранці поспішали розглянути навіть без перерви –свято ж бо. Та найцікавіше питання – проект обласного бюджету. Його назвали оптимальним для області, проте за кошторис не голосували свободівці.

На останній сесії цього року затвердили 4 регіональних програми, зокрема і розвитку Хмельницького аеропорту. Ця тема вже не один рік викликає дискусії в обранців, адже поки інвестори  для летовища так і не з’явилися.

Своєю роботою в сесійній залі обранці задоволені не повністю. Кажуть. За цей рік вдалося зробити чимало, проте проблем на округах вистачає.

Святкового настрою обласним обранцям додали скаути. Вони привезли до Хмельницького Вифлеємський Вогонь Миру.

Наприкінці засідання депутати розглянули ряд звернень  – щодо пришвидшення розгляду проекту закону про антикорупційні суди та щодо компенсації  ризику для населення , що проживає поблизу Хмельницької  АЕС.