032.ua – Провокація рашистів під прикриттям УПЦ мп

48

У п’ятницю, 19 серпня, біля центру Кам’янець-Подільського на Хмельниччині прихильники проросійської «Української Православної Церкви Московського Патріархату» провели так звану «хресну ходу». Серед іншої символіки учасники акції несли російський триколор.

Про це повідомив народний депутат України (фракція Європейська Солідарність) Володимир Ар’єв. Він виклав фото з цього заходу і закликавши компетентні органи розібратися із ситуацією. .

Але виникає питання, чому путінські та кирилівські посіпаки під релігійним прикриттям продовжують дурити та заманювати у свою мп-ну секту українців.

Ще нещодавно представники УПЦ мп виступали за те, що вони незалежні від росії та жодного відношення до рпц не мають.

Зараз, УПЦ мп заявила, що вони розірвали відносини з рпц та планують отримати автокефалію. Навіть із цього приводу провели 12 травня 2022 року Синод.

Але Автокефалію не так просто отримати, як це може здатися звичайному громадянину, який не глибоко розбирається у церковних питаннях.

Для УПЦ мп автокефалію можуть надати лише кривавий патріарх кирилів, або Вселенський Патріарх Варфоломій. У першому випадку, рпц не відмовиться від своїх маріонеток, бо не до кінця їх використала на користь кремля. В іншому, Патріарх Варфоломій уже надавши Томос Українській церкві – ПЦУ, нащо йому ще створювати фальшивий дублікат православної церкви в обличчі УПЦ мп.

Таким чином, УПЦ мп не вийде здобути автокефалію. А якщо вона сама її проголосить? Тоді УПЦ мп буде звичайною сектою (наразі це і так секта зі своєю кривавою, проросійською ідеологією), та й такий крок покаже відсутність усього духовного у вказаній церкві (хоча духовне там нікого не цікавити, лише матеріальне).

І через це матеріальне, яке мп-шним посіпакам платити кремль вони проводять антиукраїнські. пікету у вигляді «молитовного стояння» та «хресної ходьби» з трикольоровою ганчіркою, заляканими власними парафіянами та «спортивними хлопчиками» по периметру ходи.

Але залишається питання як бути з УПЦ МП?

Ми ж не вирішити. Наші правоохоронці не можуть бити, залякувати та тягнути до автозаків українських громадян, на кшталт російської поліції.

Але й допускати подібні провокативні масові сходи теж не можна. Все, що на руку ворогові буде викорінене. І такі заходи, як заборона російської церкви – як країни-агресора, мають бути на законодавчому рівні. Можливо, це вже було б зроблено, але війна помешкала.

Отже в УПЦ мп залишився лише один. Це бути справжніми українцями та перейти до ПЦУ, до справжньої, визнаної всесвітнім православ’ям православної церкви.

Інакше заходи проти путінських церковних посіпак будуть радикальні. Повернутися наші герої з фронту, з Перемогою і тоді начувайтесь кремлівські криси.Source link