032.ua – Роздуми або Навіщо Господь лишивши росіян розуму?

194

Чим завинили перед Богом українці, що Він наслав такі страшні та криваві випробування на нашу рідну землю? Де і коли ми помилилися, що прогнивили Його? Мабуть такі питання ставити перед собою більшість із нас. І часто не знаходять відповіді…

Особливо ті, хто втратив у цій кривавій війні, яку влаштувала шалена путінська орда, своїх рідних та близьких, діточок…, пише у своєму блогі на Цензор.ні політолог Юрій Федоренко.

У чому наша провина і є ли вона взагалі? Адже це не кара, це – випробування! А Бог, як то кажуть, завжди відміряє своїм дітям тільки такі біди та нещастя, які вони можуть здолати. Вистояти, перемогти і знову жити щасливою повноцінною життям! Ось і ми, українці, вистоїмо та переможемо. Інакше й бути не може!

А чим звинуватили росіяни, що Всевишній лишивши їх розуму? Сотню мільйонів, цілу націю! Адже поведінка мешканців псевдоімперії не піддається жодній логіці! Я можна бути таким поганим та довірливим? Я вже не говорю про відсутність совісті, людяності, моралі, волі, здорового глузду та інших, притаманних справжнім людям, якостей!

Прагну їх зрозуміти і не можу. Саме їхню довірливість та дурість. Припустимо, на українських телеканалах та інших вітчизняних ЗМІ з’являється інформація, що на московії палять українські прапори, б’ють по морді за українську мову і їдять українських дітей. А в мене, наприклад, тітка у Краснодарі, брат у Мурманську та товариш у Пітері. Я телефоную їм і ставлю запитання руба: ви там що, курво, з глузду з’їхали? Що ви творите? Вони у шоці! Запевняють мене, що це все не правда і запрошують до себе в гості, аби я на власні очі упевнився, що моє звинувачення – це суцільна дурня.

І проживаю я у багатоповерхівці, де практично у кожного сусіда є родичі та близькі, які мешкають на росії. Ми з сусідами починаємо обговорювати ці інформаційні нісенітниці, які уперто повторюються на всіх ресурсах, тим більше, що Петро з 2 під’їзду напередодні повернувся з самої Москви, де святкував з рідними, що там мешкають, народження четвертого дитини, свого чергового вже племінника. Він теж нічого такого не побачивши і не почув. Ну, хіба що посперечався із продавчинею місцевої «П’ятірочки» через відсутність у продажу справжнього сала з проріззю. І все! Причому жіночка навіть відповідала йому на українській мові, що перепрошує, і завтра вже «стовідсотково буде і сало і паляниця з луком»!

У кожного з нас є у рідному місті безліч рідних та знайомих. І в інших українських містах та селах. Ми спілкуємося, спочатку – сміємося з цих нісенітниць, вважаючи їх за невдалу підготовку до святкування «Дня дурня», потім починаємо писати та телефонувати на телебачення. Бо ми не розуміємо ситуації і нас ображає, що хтось намагається пошити нас у дурні. А потім, через деяку годину, наш Президент оголошує про початок якоїсь «спецоперації», бо виявляється, що, за словами Президента та Гаранта, моя тітка з Краснодара разом з рідним братом із Мурманська вже змастили пулемети і готові до вторгнення на мою рідну землю, бо вже давно люто ненавидять Україну. А я з тіткою вчора ввечері спілкувався з приводу спільного відпочинку влітку…

Невже я повірю у ці нісенітниці? Невже я, розумна людина, надягну сапоги та візьму рушницю щоб піти і вбити свого пітерського товариша, якому хрестивши його доньку?! Як? Більше 50% росіян мають або українське коріння, або генеалогічно пов’язані з українцями! Навіщо Господь позбавив росіян розуму?!!

Ось на це питання відповіді, мабуть, не існує. Бо ті, на що перетворилася сучасна путінська росія, не має жодного логічного розуміння…

[ad_2]

Source link

" " " "