032.ua – У лікарні Львова діє виїзна послуга для рентген-обстеження вдома

180

14:45, Сьогодні

Надійний джерело

Ця послуга доступна у Першому медичному об’єднанні Львова.

19 вересня у пресслужбі Львівської міськради повідомили, що у Першому медичному об’єднанні Львова діє виїзна послуга – рентген-обстеження. Медики можуть зробити безпечний рентген за межами медичного закладу – вдома чи в іншому зручному для пацієнта приміщенні.

Портативний цифровий рентген-апарат є безпечним і має найнижчу дозу опромінення. Він має розміри звичайного фотоаппарату, тому легко поміщається у будь-якому поміщенні, а зроблені знімки можна відразу відправити лікареві для консультації.

“Портативний рентген-аппарат – це, перш за все, можливість зробити обстеження за межами медичної установи. Це швидко, якісно, ​​безпечно, і вам не потрібно приїздити до лікувального закладу. Особливість цього апарату в тому, що він компактний і водночас дає хороші цифрові зображення”, – розповів завідувач рентгенологічного відділення лікарні святого Луки Тарас Панчак.

Послуга доступна найперше для тих, у кого є клінічні покази для такого обстеження, скерування від сімейного лікаря і немає протипоказань до застосування лучевого обстеження (такі як вагітність тощо). Контактні телефони для замовлення послуги – 0671180919; 098 983 15 91.

Читайте також: Вакцинація у Львові: діє 9 стаціонарних пунктів, де можна зробити щеплення

Фото на головній: Романа Балука

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію

Source link

[ad_2]

Source link