032.ua – У Львові центр раннього втручання запрацював за новою адресою

119

Центр раннього втручання у Львові працює на вулиці Лемківській, 28.

На 9 серпня у Львові Центр раннього втручання Іншого медичного об’єднання відтепер працює на вулиці Лемківській, 28, який раніше діяв на вул. Мазепи, 25. Про це повідомили у пресслужби Львівської міськради.

Тут з малюками до 3-х років працюють фахівці, які допомагають їм розвиватися, а також адаптуватися їм та їхнім батькам до життя в суспільстві. Зокрема, невролог, психолог, логопед, педіатр, фізичний терапевт, ерготерапевт, масажист.

За словами керівника центру раннього втручання, дитячого невролога Юрія Копилюка, вже понад 300 діток пройшли лікування та реабілітацію у центрі.

Тут батьків навчають, як виробляти у діток навички, що допоможуть інтегруватися в суспільство. Для кожної дитини розробляють індивідуальну програму реабілітації з елементами ігрової терапії.

До центру раннього втручання слід звертатися, коли дитина: не тримає головку; не перевертається; не вчасно сіла; не має опори; є затримка мовлення; має неспокійний сон; є тремор підборіддя чи нижньої губи.

Центр раннього втручання Іншого медичного об’єднання Львова працює з 09:00 до 16:00 Лікування безкоштовне зі скеруванням на “медичну реабілітацію”. Контакти: 0681643236.

Читайте також: Львівські лікарі спасли жінку з Донеччини, яка 30 років не могла нормально їсти та пити

Фото на головній: пресслужби Львівської міськрадиSource link