032.ua – Удари по Криму: відкриваємо очі за допомогою бавовни

45

Квітка в окупованому Криму відкрила очі не лише оккупантам, а й тим, хто їх туди послав. Паніка не лише на півострові, паніка у Кремлі та паніка на окупованій території Херсонської області.

Лише вібухи на аеродромі Саки в окупованому Криму призвели до того, що більше половини бойових літаків морської авіації російського Чорноморського флоту вийшло з ладу. За даними британської розвідки росія втратила щонайменше вісім бойових літаків. Додайте ще вертоліт та БК…, а паніку, яка зчинилася серед мешканців та відпочиваючих. Люди масово почали покидати півострів, навіть кримські гауляйтери аксьонів та константинів вивезли сім’ї, коханок і не відомо чи повернулося самі. За даними української розвідки, ставленики кремля перебувають на території росії.

Але ж одним аеродромом Саки все не скінчилося. І на півострові зібрався цілий букет бавовни: Джанкой, Бельбек, безпілотники у Керчі та Севастополі…

Варто зазначити, що українське військове командування не заперечує і не підтверджує свою участь у завданні ударів по російській військовій інфраструктурі в Криму. Кремлівські пропагандисти також не визначилися з тим, що сталося насправді.

В одних випадках – «головотяпство»в інших – «куріння у недозволених місцях»по-третє – «довільна детонація боєприпасів». Сторонні спостерігачі стверджують, що бачили безпілотник, ракети, а хтось говорити про авіацію.

Проте експерти називають кілька причин походження вибухів, а саме:

  • атака ЗСУ,

  • дії української розвідки,

  • погане поводження росіян зі своєю технікою,

  • успішні дії російського ППО,

  • розхитані нерви російських окупантів, які, ймовірно, готуються до атак у районах, які раніше вважалися недосяжними для української армії.

Так чи інакше, поступово та впевнено Україна просувається все далі і далі своєю територією, знищуючи склади боєприпасів, командні пункти та центри забезпечення окупантів. А також знищуючи і самих окупантів, на сьогодні близько 45 400, за останні дні плюс 200.Source link