2day.kh.ua – Футбольні поля бази “Металіст” вдалося врятувати після обстрілу

264

Базу “Металісту” розбито, поля врятували комунальні служби та волонтери.

Футбольні поля навчально-тренувальної бази футбольного клубу “Металіст” біля селища Високий вдалося врятувати після пошкоджень від обстрілу, що відбувся у червні. Про це повідомили у Харківській міській раді із посиланням на мера Харкова Ігоря Терехова.

“Я був на базі після того, як туди прилетіли ракети. Враг наніс великої шкоди. Сама база розбита, але силами наших комунальних служб та волонтерів футбольні поля поки що нам вдалося врятувати. На них зможуть тренуватись наші футбольні команди: і підліткові, і професіонали”, — сказав Терехов.

За словами Терехова, харківські футбольні клуби “Металіст” та “Металіст 1925” функціонують і під час війни. Проте з клубів пішло багато легіонерів. Тренуються клуби наразі за кордоном. За стадіоном “Металіст” у Харкові, який минулого року став комунальною власністю, доглядають.

“Основний же кістяк футболістів перебувають за кордоном, де відбуваються збори. Крім того, футбольний клуб “Металіст”, який у минулому сезоні грав у першій лізі, подавши заявку на прем’єр-лігу”, – зазначив мер Харкова.

Як писав KHARKIV Today, на початку червня оккупанти розбомбили навчально-тренувальний центр “Металіста-1925” біля селища Високий. Це був ракетний удар з боку Білгорода. Після удару утворилася вирва глибиною п’ять метрів. У будівлях вибито майже всі вікна, сильно пошкоджено фасади, внутрішні приміщення та деякі комунікації, знищено частину закупленого обладнання та екіпірування команди на новий сезон. Пошкоджено футбольні поля – від вибуху грудей землі розлетілися на 100 метрів.

Джерело…[ad_2]

Source link

" " " "