Харків вирішивши продовжити реконструкцію зоопарку при війні

170

 

Компанія, яка пов’язана з колишнім головним архітектором Харкова, буде й надалі робити авторський нагляд за реконструкцією зоопарку.

Відповідний договір 12 грудня Харківський зоопарк підписав із ТОВ “Сіті-Дизайн”. У документах йдеться про те, що фірма буде здійснювати авторський нагляд за виконанням будівельних робіт по об’єкту “Добудова вольєрів для обезьян у зоні “Планета обезьян” і отримає за це 166 000 гривень, повідомляє “Харківський антикоррупційний центр”.

За словами ХАЦ, це перший договір, що стосується реконструкції зоопарку після початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Роботи за цим договором продовжуватиме виконувати “Житлобуд-1”.

“Як раніше писав ХАЦ, у 2017 році харківський зоопарк уклав з ТОВ “Трест Житлобуд-1” договір на 45,8 млн. грн. щодо реконструкції зони “Планета обезьян”. У 2019 році харківський зоопарк уклав з ТОВ “Трест Житлобуд-1” два договори на загальну суму 175,4 млн. грн. щодо добудови вольєрів для обезьян у зоні “Планета обезьян”. У 2021 році було підписано ще один договір на 136 млн грн щодо добудови цієї зони”, — нагадали експерти ХАЦ.

Справка ХАЦ: компанія “Сіті-Дизайн” має відношення до колишнього головного архітектора міста Сергія Чечельницького та теперішньої головної архітекторки – Тетяни Поліванової та їхньої фірми “Ароф”. Основоположником цього підприємства є Любов Тетельбаум. Раніше директором було вказано Олену Головачову, яка також була співробітницею фірми «Ароф». Наразі директоркою вказано Майа Приходченка. “Ароф” заснували харків’янки Майя Поліванова та Катерина Чечельницька, донька ексголовного архітектора Харкова Сергія Чечельницького. До березня 2009 року Чечельницький сам перебував в засновниках підприємства.

Нагадаємо, Харківський зоопарк відкрили після реконструкції 23 серпня 2022 року. Загальна смета склала 2,8 миллиарда гривень, але багато зон не були закінчені.

Джерело…

[ad_2]

Source link

" " " "