2day.kh.ua – На війні загинув військовий із Харківської області

84

5 жовтня біля селища Малинівка Харківської області попрощаються з військовим Григорієм Сюгановим.

Про це повідомили на офіційній сторінці Малинівської об’єднаної територіальної громади у Facebook

Він поліг на полі бою за нашу свободу та незалежність держави. Запрошуємо всіх гідно вшанувати пам’ять загиблого воїна, мешканця Малинівки”, — сказано у повідомленні.

Прощання з Григорієм Сюгановим проходитиме об 11:30 на вулиці Дружби, 37, біля Малинівці. Про загибель військового також повідомив гурт Жадан і Собаки.

“Так буває на війні… гинуть друзі. Гриша був добрий, але з кулаками. Він завжди дякував за нашу з вами допомогу та підтримку… Спи спокійно, друже. Ми тобі будемо пам’ятати”, — зазначили у гурті.

Дату та обставини смерті не повідомляють. Три дні тому Малинівський ліцей №2 повідомив про загибель Григорія Сюганова. У цьому лиці колись навчався військовий.

Зазначимо, на сторінці Facebook Григорія Сюганова вказано, що він служив у складі 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка, який жив у Харкові. Наразі сторінку закрито. Григорій Сюганов мав позивний “Гриня”.

Фото: Жадан і Собаки

Як писав KHARKIV Today, 30 вересня поблизу села Тернова на півночі Харківської області загинув досвідчений сапер із позивним “Шерлок” із Полтави Максим Запічний. Він підірвався на замаскованому вибуховому пристрої.

Джерело…

Source link