2day.kh.ua – Окупанти готували по чотирьох населених пунктах на Харківщині

106

Окупанти били по Харківській області з танків, мінометів та артилерії.

Минулої доби фронт на Харкіському напрямку не зазнав особливих змін. На Слобожанському напрямку російські військові обстріляли райони населених пунктів Гоптівка, Гур’їв Козачок, Кам’янка та Куп’янськ. Про це повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України.

Крім того, загарбники продовжують обстрілювати будинки мирних жителів та об’єкти цивільної інфраструктури у різних регіонах України.

“За минулі сутки противник наніс три ракетні та 22 авіаційні удари, здійснивши понад 90 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по об’єктах на території України. З початком цієї доби враг провів ще три ракетні удари”, — розповіли у Генштабі ЗСУ.

За інформацією Генштабу ЗСУ, у Росії не вистачає людських та матеріальних ресурсів, тому вона направляє в Україну 400 в’язнів із Тамбова. У Краснодарському краї громадські організації “воїнів-афганців” збирають серед мешканців гроші на закупівлю теплих промов регіональному добровольчому батальйону.

Як писав KHARKIV Today, під час відступу окупантів з Харківської області підрозділи 11-го армійського корпусу зі складу Балтійського флоту Збройних сил Росії втратили понад 50% особового складу та понад 200 одиниць військової техніки.

Джерело…[ad_2]

Source link

" " " "