2day.kh.ua – Під час обстрілу Зміївської ТЕС загинули четверо енергетиків

49

Через обстріл об’єктів критичної інфраструктури 11 вересня загинули четверо енергетиків, троє отримали поранення.

Під обстріл окупантів потрапила Зміївська теплова електростанція та підстанції різної напруги. Без світла залишилися сотні тисяч українців у Полтавській, Дніпропетровській, Харківській, Сумській та Донецькій області. Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко.

“Було обстріляно Зміївську ТЕС та три підстанції високої напруги, знеструмлено 40 підстанцій різного напруги, відключено 2 повітряні лінії 750 кВ, 5 повітряних ліній 330 кВ, — написав у своєму Facebook Герман Галущенко. — За попередніми даними, під час обстрілів загинули четверо енергетиків, троє поранених”.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Зеленський — росіянам після обстрілу Харківщини: “Будемо з газом, світлом… і без вас!”

Міністр енергетики зазначив, що працівники ТЕС швидко відновили електропостачання: світло почало повертатися до будинків жителів східних областей за 40 хвилин, всі основні лінії загоєли за чотири з половиною години.

Наразі повністю відновили світ у Полтавській та Донецькій області. Частково без світла залишаються Сумська область — 1,7 тисяч споживачів, Дніпропетровська область — близько 3000 споживачів та Харківська область — близько 12 000 споживачів. Роботи з відновлення тривають.

Як писав KHARKIV Today, близько 20:00 11 вересня у Харкові зникло світло одночасно у всіх районах, виникли проблеми з водопостачанням. Припинення електропостачання також відбулося у сусідніх Полтавській та Сумській областях.

Пізніше радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк повідомив, що 11 вересня увечері російські оккупанти вдарили ракетами по ТЕЦ-5. Також були удари по ще одному інфраструктурному об’єкту.

Source link