368.media – Ковельський майнер виплатити 426 тисяч гривень за крадіжку електроенергії

86

У Ковелі підприємиця Алла Дейнека з Ковеля має сплатити філії ПрАТ «Волиньобленерго» 426 тис. гривень вартості необлікованої електричної енергії Таке рішення ухвалив господарський суд Волинської області.

У рамках кримінального провадження №12021030550001453 поліція встановила, що біля Ковелі на вулиці Володимира Кияна, 51 здійснюють викрадення електричної енергії з метою використання у незаконній діяльності, пов’язаної з отриманням криптовалюти .

Ухвалою Ковельського міськрайонного суду було надано дозвіл на проведення обыску у приміщенні на вулиці Володимира Кияна, 51 на земельній ділянці з кадастровим номером 0722182400:04:002:0509, власником яких є Дейнека Алла В’ячеславівна.

Під час безпосереднього огляду на об’єкті «цех пошиття одягу» інспектори виявили можливість доступу споживача до напругових кіл на трансформаторах струму шляхом демонтажу оргстекла разом зі шпильками, які його фіксували, відкрутивши гайки на задній стінці, що дало можливість відключити електролічильник шляхом від’єднання. проводів на трансформаторах струму За даними інспекторів, використана електроенергія електролічильником не обліковувалась. Зазначене зафіксовано та викладено в акті про порушення.

Підприємець не подала заперечень та доказів, які б опитували споживання електричної енергії поза засобами обліку.

Господарський суд задовольнив іск ПрАТ «Волиньобленерго» в особі Ковельської філії до підприємиці Аллі Дейнеки про стягнення 426 тис. гривень вартості необлікованої електричної енергії

Source link

Source link