“4 Студія” Львів – У Львові будуть судити місцеву мешканку за глорифікацію учасників збройної агресії РФ проти України

40

Львівською обласною прокуратурою направлено до суду обвинувачувальний акт щодо жінки за фактом виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України (ч. 2 ст. 436-2 УК України).

Про це інформує Четверта студія із посиланням на прокуратуру Львівської області.

За даними слідства, мешканка Львова створивши індивідуальну сторінку у забороненій соціальній мережі «Однокласники» розповсюджувала інформацію, в якій заперечувала здійснення збройної агресії РФ проти України, розпочатої з 2014 року та вихваляла дії окупантів на території України.

Також підозрювана висловлювався на підтримку країни-агресора, глорифікуючи «досягнення» влади РФ та поширювала заклики до припинення існування України.

Досудове розслідування здійснювалось Управлінням СБУ у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинною у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному наказанню, доки її провина не буде доведена в законному порядку і встановлена ​​обвинувачувальним вироком суду.

Коментарі

Мітки: ,

Джерело https://4studio.com.ua/novyny/u-lvovi-sudytymut-mistsevu-meshkanku-za-gloryfikatsiyu-uchasnykiv-zbrojnoyi-agresiyi-rf-proty-ukrayiny/

Source link