“4 Студія” Львів – Зеленський прокоментував вбивство доньки російського пропагандиста Дугіна

80

Фото: Telegram-канал Mash

Президент наголосив, що це не відповідальність України

Україна не має жодного відношення до вбивства доньки російського пропагандиста Олександра Дугіна – Дар’ї Дугіної.

Про це президент Володимир Зеленський заявив на прес-конференції в рамках проведення самміту “Кримської платформи”, коментуючи звинувачення Росії щодо вбивства доньки російського пропагандиста Дугіна.

“Це точно не наша відповідальність. Це не громадянка нашої держави. Нас вона не цікавить. І вона не перебуває на території України”, – заявив Зеленський.

Нагадаємо, автомобіль доньки російського “філософа” Олександра Дугіна, якого називають ідеологом “руського світу” та соратником Путіна, вибухнувши на підмосковній трасі 20 серпня. 29-річна Дар’я Дугіна загинула на місці.

За словами очевидців, у машині мав перебувати і сам Дугін, але останнім часом він пересів до іншого автомобіля.

За традицією, ФСБ заявила, що до цієї гучної справи причетні українські спецслужби, а виконавицею якби стала 43-річна українка, яка приїхала до Росії зі своєю донькою та від липня відстежувала Дугіну. За даними пропагандистів, українка разом із донькою після вбивства начебто виїхала до Естонії.

Водночас, радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк запевнив, що Київ не причетний до загибелі Дар’ї Дугіної. “Наголошую, що Україна, безумовно, до цього не має стосунку, тому що ми не кримінальна держава, якою є Російська Федерація, і тим більше не терористична держава”, – сказав він, додавши, що вбивство доньки Дугіна є свідченням боротьби за владу та вплив різних групувань усередині РФ.

Коментарі

Мітки: ,

Source link