allkharkov.ua – Іхали за ялинкою: на дорозі під Харківом підірвався автомобіль з подружжям

74

Сьогодні під Харківом на вибуховому пристрої підірвався автомобіль: чоловік із жінкою їхали за ялинкою, проігнорували попереджувальний знак про міні та підірвалися на вибухівці.

Про чергову трагедію на Харківщині повідомив начальник Харківського військового гарнізону Сергій Мельник. На жаль, чоловік від отриманих поранень загинув. Його дружина вижила, але зазнала травм.

У ХОВА уточнили, що трагедія сталася у Харківському районі (с. Руські Тишки) на дорозі біля дачних ділянок: приватне авто наїхало на вибуховий предмет, на місці загинув чоловік 65 років.

«У черговому прошу всіх мешканців бути максимально поважними. Наш регіон є небезпечним для такого вільного пересування. Рухайтеся виключно перевіреними дорогами, не втрачайте пильність та не ігноруйте попереджувальні знаки!», наголосив Мельник.

Агентство Телебачення Новини

/* Load the SDK Asynchronously 2.3 */ (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; // js.src = “https://connect.facebook.net/ru_RU/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3”; js.src = “https://connect.facebook.net/ru_RU/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); } (document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

window.fbAsyncInit = function() { /* * console.log(‘LoadSoc:fbAsyncInit’); /* */

/* if (fb_is_comebacker) { come_fbAsyncInit(); } else {} */ if (fb_is_widget_fb) { widget_fbAsyncInit(); }

if (fb_is_auth3) { auth3_fbAsyncInit(); } else if (fb_is_auth) { auth_fbAsyncInit(); }

}

Джерело…Source link