allkharkov.ua – Коли увімкнуть опалення буде дійсно тепло зимою: відповіді уряду

50

У уряді прогнозують, що опалювальний сезон 2022-2023 буде найхолоднішим за всю історію незалежної України. Він розпочнеться, коли надворі температура повітря впадає нижче 8 градусів тепла.

У квартирах українців зимою має бути не менше ніж 18 градусів.

Про це йдеться у відповіді Департаменту комунальних послуг та комунального обслуговування Мінірегіону на запит РБК-Україна.

Коли увімкнути опалення і скільки триватиме

“Рішення про початок та закінчення опалювального періоду приймається органами місцевого самоврядування. Опалювальний період починається не пізніше ніж коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить +8°С та нижче, а закінчується не раніше ніж коли протягом трьох діб середня суткова температура зовнішнього повітря перевищує +8°С”, – сказано у запиті.

Яка буде температура у житлових приміщеннях

У уряді повідомили, що чинними нормами визначено, що температура повітря у житлових приміщеннях (за умови їх утеплення) має бути забезпечена на рівні +18°С, а у наріжних кімнатах +20°С. У разі відхилення від цих показників теплопостачальна організація зобов’язана здійснити перерахунок плати за період такого відхилення.

Нагадаємо, раніше повідомляли, до середини жовтня, за прогнозними розрахунками, Україна накопичить близько 14 млрд кубометрів газу. Голова “Оператор ГТС України” Сергій Макогон упевнений, що цих запасів газу вистачить для помірного проходження опалювального сезону.

Агентство Телебачення Новини

Джерело…

Source link