Окупанти нанесли авіаційний удар неподалік Кам’янки на Харківщині

88

 

Зведення Генштабу ЗСУ на вечір 8 грудня. 288 день війни.

Протягом доби супротивник наніс 2 ракетні та 3 авіаційні удари, а також здійснив понад 20 обстрілів з реактивних систем залпового вогню за позиціями наших військ та населених пунктах вдоль лінії зіткнення. Вчергове удари зазнали об’єкти цивільної інфраструктури міст Куп’янськ, Золочів та Очаків.

На Слобожанському напрямку артилерійських обстрілів зазнали райони населених пунктів Ветеринарне, Гоптівка, Стрілеча, Зелене, Тернова, Стариця, Варварівка, Дворічна та Кам’янка Харківської області. Авіаційний удар оккупанти нанесли неподалік Кам’янки.

На Куп’янському напрямку супротивник веде оборону. Здійснивши обстріл по районах населених пунктів Берестове, Сіньківка, Петропавлівка, Кислівка, Котлярівка та Табаївка Харківської області та Новоселівське, Стельмахівка та Піщани Луганської області.

Підрозділи ракетних військ та артилерії Сил оборони України за поточні дні поразили 5 пунктів управління, 8 районів зосередження особового складу, район зосередження артилерії та склад боєприпасів противника.

Детальна інформація щодо ситуації на інших напрямках – у зведенні Генштабу ЗСУ.

Агентство Телебачення Новини

Джерело…

Source link