allkharkov.ua – Оперативна інформація станом 18.00 21.08.2022 щодо російського вторгнення

51

Слава Україні! Триває сто сімдесят дев’ята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.

На Волинському та Поліському напрямках ситуація залишилася без суттєвих змін.

На Сіверському напрямку ворог проводитиме ротацію окремих підрозділів у прикордонних районах Брянської та Курської областей.

Противник здійснив обстріл із ствольної артилерії районів населених пунктів Мурав’ї та Залізний Міст Чернігівської області та Будки та Іскрисківщина Сумської області.

За наявною інформацією ворог, що закриває окремі ділянки повітряного простору у Липецькій, Воронезькій та Білгородській областях у період з 22 по 25 серпня цього року.

На Харківському напрямку противник обстріляв із танків, ствольної та реактивної артилерії райони населених пунктів Прудянка, Нове, Руськи Тишки, Перемога, Старий Салтів, Коробочкине, Слобожанське та Великі Проходи. Навівши авіаційних ударів біля Старого Салтова та Гусарівки.

На Слав’янському напрямку зафіксовано артилерійські обстріли біля Краснопілля, Червоного та Долині. Ворог здійснює поповнення запасів боєприпасів.

Провівши розвідку боєм у напрямках Петропілля – Дмитрівка, Пасіка – Богородичне, успіху не мав, відійшов.

Намагався вести штурмові та наступальні дії у напрямках Бражківка – Нова Дмитрівка, Довгеньке – Долина, Сулігівка – Дібрівне та Петропілля – Карнаухівка, зазнавши втрат та відступивши.

На Краматорському напрямку противник продовжив обстріли неподалік Миколаївки, Сіверська, Спірного та Івано-Дар’ївки.

На Бахмутському напрямку задіяв різнокаліберну артилерію поблизу Бахмута, Яківлівки, Веселої Долині та Кодеми та авіацію – біля Зайцевого, Бахмута та Соледара.

Ворог вів наступальні бої у напрямках Покровське – Бахмутське, Семигір’я – Зайцеве, Новоселівка – Нью-Йорк. Отримавши жорстку відсіч та відступивши.

На Авдіївському напрямку ворог використав ствольну та реактивну артилерію для обстрілів районів населених пунктів Авдіївка, Мар’їнка та Піски.

Нанісши авіаударів неподалік Мар’їнки, Водяного та Красногорівки. Невдало провів розвідку боєм у напрямку Спартак – Опітне, відійшов.

Наступальними та штурмовими діями намагався покращити тактовне положення у напрямках Новоселівка Друга – Красногорівка, Веселе – Піски, Олександрівка – Мар’їнка. З втратами відступивши.

На напрямку Лозівський – Піски підрозділи супротивника мають частковий успіх.

На Новопавлівському напрямку ворог обстрілював території у районах Павлівки, Великої Новосілки, Пречистівки та Вугледару. Задіявши авіацію для удару поблизу Новомихайлівки. Здійснивши невдалу спробу наступу у напрямку Луганська – Побєда.

На Запорізькому напрямку зафіксовано обстріли із ствольної та реактивної артилерії поблизу Гуляйполя, Оріхова, Бурлацького та Новополя. Ударів авіації зазнали райони населених пунктів Гуляйполе, Червоне та Новосілка.

На Південнобузькому напрямку противник застосовував наявні засоби вогневого ураження для обстрілів військових та цивільних об’єктів по лінії зіткнення. Навівши авіаударів біля Ольгиного, Новогригорівки, Таврійського та Лозового.

Наступальними діями намагався просунутися у напрямку Олександрівка – Таврійське, успіху не мав, відійшов. На напрямку Васильки – Благодатне має частковий успіх.

Корабельне угрупування противника в готовності до застосування високоточної зброї утримує п’ять носіїв крилатих ракет морського базування. Просимо бути поміркованими та не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

Віримо у ЗСУ! Разом переможемо! Слава Україні!

#stoprussia

Джерело: facebook.com / Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

Новини порталу «Весь Харків»

Source link