allkharkov.ua – Оскар-2023: експерти вже назвали головних фаворитів

44

Букмекерська компанія Favbet озвучила шанси претендентів на вручення кінопремії Оскар-2023, назвавши головних фаворитів у категорії найкращих робіт, чоловічих та жіночих ролей.

35-й Оскар для Стівена Спілберга?

Незважаючи на те, що більшість фільмів, які будуть номіновані в 2023 році на премію Оскар, ще не вийшли в кінотеатрах, експерти букмекерської контори Favbet вже проаналізували можливих фаворитів, назвавши трьох головних кандидатів на номінацію кращої роботи наступного року.

Експерти вважають, що робота легендарного американського режисера Стівена Спілберга в 35-е буде удостоєна престижної нагороди. На даний момент він працює над стрічкою «Фабельмани», повна прем’єра якої відбудеться 11 листопада 2022 року. Цікаво, що в сюжеті фільму лежать дитячі спогади самого Спілберга, який виріс у штаті Арізона.

Найближчим конкурентом фаворита експерти вбачають кіно «Вавілон», яке вийде у кінотеатрах у грудні 2022 року. Режисером та сценаристом роботи виступає Дем’єн Шазелл, а головними акторами стрічки стали Марго Роббі та Бред Пітт.

Найкраща чоловіча та жіноча роль – хто фаворити?

На 79-му Венеціанському кінофестивалі, який відбувся 4 вересня 2022 року, пройшла прем’єра стрічки «Кіт», яку зняв Даррен Аронофскі. Головну роль у цьому фільмі відіграв Брендан Фрейзер.

Гра американського актора в цій роботі вразила багатьох, у тому числі аналітиків компанії Фавбет. Тому Фрейзер на даний момент вважається головним претендентом на отримання статуетки за виконання кращої чоловічої ролі першого плану.

Також під час фестивалю у Венеції відбувся дебютний показ мюзиклу з ефектом драми від режисера Тодда Філда під назвою «Тар». Головну роль у ньому виконала Кейт Бланшетт, яка зіграла роль Лідія Тар, яка є диригентом оркестру. На даний момент 53-річна австралійка з цією роллю очолює рейтинг основних лідерів на Оскар-2023.

Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил відповідальної гри.

Агентство Телебачення Новини

Source link