allkharkov.ua – У Підмосков’ї підірвали машину Land Cruiser Prado, в якій була дочка відомого ідеолога рашизму Олександра Дугіна

152

Вибух стався у районі селища Великі В’яземи. Дочка Дугіна Дар’я загинула дома.

Попередньо трапився теракт.

У Підмосков'ї підірвали машину Land Cruiser Prado, в якій була дочка відомого ідеолога рашизму Олександра Дугіна

У Підмосков'ї підірвали машину Land Cruiser Prado, в якій була дочка відомого ідеолога рашизму Олександра Дугіна

Борислав Береза:

Дугін давно не був у фаворі у Путіна. Бункерний дід охолов до Дугіна. Хрін їх знає, що між ними сталося. Вони спілкувалися, але Дугін давно вже не в близькому колі. І в той же час я впевнений, що вбивство дочки Дугіна – це розбирання всередині російської обслуги, яке все ж таки спробують повісити на нас. Вони вирішують одночасно 2 завдання. Я просто впевнений у цьому на 100%. Але я точно знаю, що ми з дітьми не воюємо. Навіть із дітьми ублюдків. Ми не русяни. Але це вбивство можна використати у пропаганді проти нас.

І ще ця історія говорить про те, що павуки у банку зчепилися. Отже, там почалися процеси, які можуть призвести до змін у владі.

Вітер, що сіє, пожинає бурю. Дугін колись сказав: – Українців треба вбивати, вбивати та вбивати, це я вам як професор говорю”.

Накаркав. Вбили його дочку. І, схоже, що вбили свої. Тепер він стоїть та тримається за голову. Це раніше треба було робити. І язик за зубами тримати. Але він хотів крові. І тепер він бачить кров.

Злий Одесіт:

Олександр Дугін позиціонував себе як мислителя та філософ, хоча був звичайним нацистом.

Був би він філософом і мислителем, то знав би про бумеранг долі, жорстокий і невідворотний.

Знав би, якби був філософом та мислителем, а не звичайним нацистом.

Як і дочка.

Джерело: https://t.me/c/1578682544/15714

Новини порталу «Весь Харків»

Source link