Біткоїн-біржа Swyftx скоротила ще 90 співробітників

188

Австралійська криптовалютна біржа Swyftx оголосила про звільнення 90 співробітників. Про це говориться у записці керівництва.

Топ-менеджер Алекс Харпер пояснив, що компанія має «заздалегідь підготуватися до найгіршого сценарію» на початку 2023 року та «можливості [возникновения] нових подій типу „чорних лебедів“». За його словами, Swyftx не має прямого відношення до FTX, але не застрахована від наслідків краху біткоін-біржі.

«Ми знаємо, що не всі в команді зрозуміють раптову необхідність у [сокращениях]особливо з урахуванням збільшення обсягів торгівлі у листопаді та фінансового аудиту цього тижня, але наш пріоритет на даний момент – вийти з поточного ринку з позиції сили», – написав Харпер.

Він назвав рішення важким, але необхідним. Керівник наголосив, що платформа виявляє «виключну обережність» щодо витрат наступного року. Співробітники, що потрапили під скорочення, отримають вихідну допомогу та підтримку компанії в пошуку нового місця.

Представник біржі у коментарі Cointelegraph уточнив, що штат урізали на 40% В основному оптимізація торкнулася підрозділу з досліджень та розробок.

Вперше Swyftx скоротила штат в серпні. Тоді роботи втратили 74 співробітники, а Харпер назвав рішення крайнім заходом, необхідним у поточних економічних умовах.

Раніше про оптимізацію штату також заявили у материнській компанії бразильської біржі Mercado Bitcoin, BitMEX, Robinhood, Gemini, Bitso і Crypto.com.

Coinbase оголосила про скорочення штату приблизно на 18%криптолендингова платформа BlockFi на 20%. Згідно з ЗМІ, Huobi звільнить 30% працівників, геймінгова NFT-студія Immutable більш ніж 20.

Нагадаємо, у грудні без роботи залишилися близько 1100 співробітників біткоін-біржі Kraken.

Пізніше Bybit анонсувала скорочення штату у рамках реорганізації бізнесу «в умовах затяжного ведмежого ринку».

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

[ad_2]

Source link

" " " "