Сьогодні вперше відзначають День Української державності

125

 

«Вперше. Відзначимо за годину такої жорстокої війни – на шостому її місяці. Після восьми років війни на Донеччині. Але відзначимо. Попри все. Бо українців не зламати. День Української Державності буде утверджувати зв’язок українців, які живуть тепер, з багатьма поколіннями нашого народу. Понад тисячу років державотворчому досвіду українців, нашій культурі, нашій самобутності, українському характеру» – сказавши він.

За словами президента, зараз перед країною є важливе національне завдання – працювати разом на победу.

«А отже, зможемо зробити те, що не вдавалося зробити раніше попереднім поколінням. Це стосується і нашої захисту в цій війні за незалежність, і нашого руху до об’єднаної Європи, до повноправного членства в ЄС, і нашої здатності стати однією з найсучасніших держав світу. Немає зараз тих, хто б у цьому сумнівався. Є лише ті, хто сперечається, як цього досягнути. Це буде. Це ознака віри в Україні – не лише нашої власної віри»– сказав Зеленський.

Отримуйте новини в Telegram

Нагадаємо, 24 серпня 2021 року, біля 30-ї річниці Незалежності України, президент Володимир Зеленський оголосивши про заснування нового українського свята – Дня української державності, яке відзначатиметься у День хрещення Русі-України, та підписавши відповідний указ (№423).

25 серпня глава держави вніс до парламенту законопроект №5864 щодо встановлення святкового дня – Дня української державності. Він визначив його як невідкладний, проте Верховна Рада підтримала цю ідею вже у розпалі війни, яку розпочала проти України росія.

Читайте також: 28 липня в Україні вперше відзначати День Державності: програма заходів у Чернівцях

Джерело https://acc.cv.ua/news/ukraine/sogodni-vpershe-vidznachayut-den-ukrayinskoyi-derzhavnosti-86754

Source link