Чернівці Інформаційна агенція “АСС” – В українських підземних сховищах достатньо газу для опалювального сезону

48

Наразі в українських підземних сховищах газу є близько 14,2 млрд кубів голубого палива. Цього цілком достатньо, щоб стабільно пройти цю зиму.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмігаль у Фейсбуці.

Про це пише Медіа агенція АСС із посиланням на Укрінформ.

«В Україні, незважаючи на обстріл, розпочався опалювальний сезон. У більшості міст уже почалося підключення тепла. Зараз у нас у газосховищах близько 14,2 млрд кубів газу, і цього абсолютно достатньо, щоби стабільно пройти цю зиму», – зазначив керівник уряду.

Він нагадав, що обстріли енергетичних об’єктів України російськими військами продовжуються вже другу тиждень, але ворогу не вдається вивести нашу енергетичну систему з ладу.

Отримуйте новини в Telegram

«Енергетики працюють 24/7. Можливі тимчасові відключення електроенергії в окремих галузях для прискорення ремонтних робіт. Продовжуємо економити електроенергію», – додав Шмігаль.

Раніше міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив журналістам, що наразі 18 областей повністю готові до початку опалювального сезону.

росія ракетними обстрілами та атаками з дронів-камікадзе з 10 по 20 жовтня пошкодила понад 400 об’єктів у 16 ​​регіонах України, серед яких – десятки енергетичних об’єктів.

Джерело https://acc.cv.ua/news/ukraine/v-ukrayinskih-pidzemnih-shovischah-dostatno-gazu-dlya-opalyuvalnoho-sezonu-88933

Source link