Чернівці “Молодий Буковинець” – Блог Галини Олійник про лайливого водія маршрутки

95

Минулий другий тиждень, як у Чернівцях підвищили тарифи на проїзд у маршрутках із 10 до 14 гривень. Хтось змирився і ходити пішки, а хтось їздить і обурюється. Очевидно одне: рішення щодо підвищення вартості не потішило нікого з пасажирів. Та й навіть самих водіїв, як з’ясувалося.

Днями їхала маршруткою з центру на околицю. Це була перша моя подорож після підвищення тарифів. Очевидно, для багатьох також. Тому що чи не кожен другий перепитував, скільки варто проїзд, і дивувався.

Та найбільше запам’ятався водій – чоловік середнього віку. Я сиділа на передньому сидінні, тобто поблизу нього. Тож чула, як він постійно бурчав та лаявся.

Спершу вилаяв якогось водія авто, що, припаркувавшись, загородив дорогу.

Де ти став, баран тупорилій?! – гаркнув, для цього навіть зупинившись та відчинивши двері. Після цього з відчуттям виконаного обов’язку поїхав.

Ці дороги, бл… як тут проїхати, Ці двері, бл.., ледве відчиняються– тільки й чулось.

Чого такий дорогий проїзд? – поцікавився хтось із пасажирів.

Бо недешевий– буркнув водій.

Тут уже я не витримала: Ціни підвищилися, а сервіс – ні. Чому так?

Водій так глянув, що я аж злякалася. Ну, думаю, чого доброго, з маршрутки почне виганяти. Але чоловік лише відповів: Давайте я промовчу. Сервісу захотілося. Наймайте собі мерседес, та й буде вам сервіс. Страшне підвищення, 14 гривень, ха-ха-ха.

Проїжджали саме повз готель Туристтам із прорваної труби на дорогу щедро лилася вода.

О, скільки води марно пропадає. А потім водоканал каже, що грошей немаперемкнувся водій на інше.

Черговим тригером стала оплата за проїзд. У водія закінчилися дрібні для решти, і він почав нервувати. Постійно просивши пасажирів, щоби давали гроші без решти, проте дрібні були далеко не у шкірного.

Ось, тримайте, – простягла дрібниця одна з пасажирок. – Я сама працюю в магазині, тож знаю, що це таке, коли нема решти.
Та все ж таки більшість розраховувалася купюрами по 20 гривень.

І що тепер робити, – пробурмотів водій. – Починається той же дурень, що й раніше.

Очевидно, він мав на увазі період, коли проїзд у маршрутках коштував 7 або 9 гривень. Тоді також треба було заморочуватися з видачею решти.

А мені ось подумалося: встановили б у маршрутках валідатори, то й не було б такої проблеми. Люди собі спокійно розраховувалися б і не чіпали водія.

Читайте новини МБ у Facebook | Telegram | Viber |

Сьогодні, 22:17

0
перегляд
90

Source link