Чернівці “Молодий Буковинець” – На Запорізькій АЕС постійно будуть представники МАГАТЕ – Гроссі

110

Шість експертів Міжнародного агентства з атомної енергії залишилися на Запорізькій АЕС після візиту команди МАГАТІ у четвер; у подальшому на станції постійно працюватимуть два представники Агентства.

Про це заявив у п’ятницю ввечері генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі під час прес-конференції в аеропорту Відня після повернення з України.

“Шість наших експертів залишилися там (на Запорізькій АЕС – ред.), вони продовжуватимуть роботу, яку ми розпочали вчора. І після цього, як я зазначав у Києві, а також після відвідування ЗАЕС та безпосередньо на станції, ми створюємо постійну присутність на місці, тепер уже з двома експертами, які продовжуватимуть роботу на місці”, – заявив він.

За словами Гроссі, обидві сторони – українська та російська – погодилися з постійною присутністю двох експертів МАГАТІ на АЕС. Він додав, що інші четверо експертів залишатимуть станцію, ймовірно, на наступній неділі.

Гендиректор МАГАТІ запевнив, що ці двоє експертів є “дуже досвідченими”, і їхня присутність на станції дозволить Агентству постійно мати інформацію про ситуацію на АЕС.

Читайте новини “МБ“ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Сьогодні, 08:58

Коментарів

0
перегляд

81

Джерело https://molbuk.ua/news/266484-na-zaporizkii-aes-postiino-budut-predstavnyky-magate-grossi.html[ad_2]

Source link

" " " "