Чернівці “Молодий Буковинець” – У промовах ліквідованих російських десантників знайшли вкрадені в українців коштовності

152

Після звільнення селище Потьомкіне, що на Херсонщині, військовослужбовці 60 окремої піхотної бригади ЗСУ знайшли у промовах знищених російських десантників цінні речі: золоті та срібні перстені, цепочки та сережки.

Про це повідомляє ОК Південь.

Під час зачистки населеного пункту наші військовослужбовці знайшли у промовах мертвих російських десантників цінні речі, які вони силоміць відібрали у українських громадян. Це золоті та срібні кільця, цепочки та сережки, ювілейні монети та часи. Мешканці Потьомкіного зізнавалися, що оккупанти викрадали їх цінні речі з нелюдською жорстокістю, особливо відзначалися буряти.

Після звільнення селища від злочинців-рашистів, місцеве населення з полегшенням зітхнуло, а українські військові задоволені результатом. Золото та срібло передадуть на церковь до Київського патріархату.

Це лише один із багатьох випадків мародерства, яке вчиняють в Україні російські військові. Адже це звичайне поведення російського солдата: вони вбивають та викрадають на полі бою і в захоплених населених пунктах речі, що знаходяться при вбитих чи поранених, власність мирного місцевого населення– йдеться у повідомленні.

Читайте новини МБ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Сьогодні, 01:19

Коментарів

0
перегляд

260

Джерело https://molbuk.ua/news/261621-v-rechakh-likvidovanykh-rosiiskykh-desantnykiv-znaishly-vkradeni-v-ukrainciv-koshtovnosti.html[ad_2]

Source link

" " " "