«Зламу армії РФ» поки що немає: генерал ЗСУ прогнозує затяжну війну » Новини Чернівці: Інформаційний портал «Молодий буковинець»

177

 

Генерал ЗСУ Сергій Кривоніс погоджується зі словами керівника військової розвідки Великої Британії генерала Джима Гокенгалла про затяжну війну. Генерал ЗСУ сказав, що британські військові – це професійні стратеги, тому їм варто вірити.

Про це він розповів 24 каналу, пише ТСН.

Британці як військові стратеги мають чудовий досвід і вони завжди кажуть правду, а не намагаються комусь сподобатися”, – зауважив Кривоніс.

Генерал ЗСУ попередив про “важкі бої та втрати” і додавши, що про жодний “злам хребта російської армії” поки не йдеться. Він закликав готуватися до затяжної війни всій державі. Оскільки, за його словами, росіяни мають більший запас стратегічний, що стосується і нафти, і горючого, і техніки, і оборонних підприємств, що цілодобово випускають продукцію, на відміну від України.

“Насамперед це підготовка державної економіки до цієї війни, підготовка інфраструктури та підготовка навчених людських ресурсів для поповнення втрат на фронті. Без цього неможливе продовження війни”, – пояснив Кривоніс.

Читайте новини “МБ“ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Сьогодні, 01:15

Коментарів
0
перегляд

348

Джерело https://molbuk.ua/news/265019-zlamu-armii-rf-poky-nemaie-general-zsu-prognozuie-zatiazhnu-viinu.html

[ad_2]

Source link

" " " "