“Дніпро Оперативний” – 6 500 грн допомоги помилково: що буде, якщо не повернути гроші | Новини України

106

Понад 25 тисяч українців помилково отримали допомогу у розмірі 6500 гривень за програмою «єПідтримка». У Мінекономіки працюють над поверненням коштів до бюджету, повідомив «Фокусу» юрист Ігор Ясько.Дніпро Оперативний».

Деякі співробітники бюджетних організацій, які не можуть претендувати на подібну фінансову допомогу, отримали її та змушені будуть повернути державі гроші.

Юрист розповів, що Міністерство економіки може запросити у отримувача соцдопомоги помилково перераховані йому гроші. Але якщо відповіді не буде, Мінекономіки звернеться до суду і в людини спишуть гроші з особистих рахунків.

Відомо, що вже опубликовано листа від 11.05.2022р. N 3611-07/23524-07, де прописано алгоритм повернення коштів. Однак рядки на таке повернення в листі не вказані, лише наголошено на необхідності їх повернення та реквізити. Тому юрист радить звертатися за телефоном +38 044 596 68 51 або в електронному вигляді [email protected] до Мінекономіки та уточнювати.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що шахраї з Дніпра вкрали коштизібрані для пораненого на фронті поліцейського

Джерело https://dnepr.express/post/25-tisyach-ukrayinciv-pomilkovo-otrimali-6500-griven-za-yepidtrimkoyu-sho-bude-yaksho-ne-povernuti

Source link