“Дніпро Оперативний” – Чому ПВО збиває не всі ворожі ракети | Новини України

171

Спікер командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат розповів, чому українська система протиповітряної оборони не збиває всіх ракет, випущених врагом по українських землях. Про це повідомляє “Дніпро Оперативний”посилаючись на РБК-Україна.

За словами Ігната, ППО ефективно справляється з “Калібрами”, Х-101, Х-555, а також з авіаційними ракетами Х-59. Водночас ракети, які летять зі швидкістю понад 3 тисячі км/год, перехоплювати складно.

“Х-22, Х-31, ракети “Онікс”, ракети оперативно-тактичних комплексів “Іскандер” – наші засоби не можуть ефективно збивати. Ракети, які летять зі швидкістю приблизно 900 км/год – більш прийнятна мета для тих засобів, які ми маємо. Ті, які летять зі швидкістю понад 3 тисячі км/год – їх важко перехоплювати нашій системі ПВО», – заявив він.

Спікер додав, що Україні потрібно мати на вооруженні сучасні комплекси, які незабаром надійдуть від західних партнерів – NASAMS, IRIS-T.

«Виробники заявляють про те, що ці комплекси можуть збивати навіть “Іскандери”. Але ми не маємо підтверджених результатів, тому що наша країна вперше опинилась у таких умовах, коли засобами ПВО доводиться протистояти ракетним атакам», – зазначив Ігнат.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Генштаб обновив втрати росії.

Джерело https://dnepr.express/post/chomu-ppo-zbivaye-ne-vsi-vorozhi-raketi-povitryani-sili-dali-vidpovid[ad_2]

Source link