“Дніпро Оперативний” – Дніпровські комунальники проводять роботи із заміни розбитих окон після обстрілу | Новини Дніпра

103

У Дніпрі комунальники замінюють вікна, які вибила ударна хвиля після влучання ракет у житловий квартал міста. Про це повідомляє «Дніпро оперативний».

О 10-й ранку комунальники почали вставляти перші вікна у квартири дніпрян. Наразі проводять роботи біля будинку по вулиці Караваєва.

Батьківщина Світлані теж залишилася без вікон. Жінка каже, що вчора вночі вклала дітей спати, сама лягла і пролунала вибух. Два вікна вибило просто на дітей, на неї впало зеркало:

«Ми тут живемо понад два роки. Після вчорашнього, діти дуже злякалися. Ми як могли рятувалися. Схопили покривала і побігли на перший поверх разом із тваринами також. Вікна потім розбиті прибирали до ранку. На щастя, ніхто не постраждав», – каже дніпрянка Світлана Лебідь.

заміна вікон

Зараз комунальники вставляють уже третю партію вікон. Представники «Жилсервісу-5» кажуть, у будинках, які на їхньому балансі, зруйновано 250 вікон. Їхня задача – всі замінити:

«Якщо вікна дерев’яні та рами неушкоджені – то ми замінюємо скло. Якщо металопластикові – то їх повністю замінюємо. Якщо десь буде це проблематично, то спочатку плівкою закриємо, потім усе поставимо», – каже головний інженер «Жилсервісу-5» Олександр Степаненко.

вікна

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що російська ракета потрапила по житловому кварталу у центрі Дніпра

Джерело https://dnepr.express/post/komunalniki-zaminyuyut-vikna-v-kvartirah-dnipryan-pislya-nichnogo-udaru-raketami

Source link