“Дніпро Оперативний” – Філатов відновив прийом мешканців міста | Новини Дніпра

47

Мер Дніпра Борис Філатов відновив прийоми мешканців міста. Тепер їх проводять у новому форматі. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний»з посиланням на прес-службу міськради.

У Дніпрі міський голова вперше за понад пів року провів прийом громадян. На зустріч прийшло кілька десятків людей. Її провели біля безпечного місця, через загрозу ракетного обстрілу.
До цього мешканці подавали запити на гарячу лінію та зверталися до приймальні міського голови.

З початку осені прохання людей все більше стосуватимуться опалювального сезону та ремонту будинків. З подібним питанням прийшла і мешканка вулиці Криворізької пані Лариса. Каже, що в її будинку, якому вже близько 60 років, протікає крыша:

«Тече не з боку мого під’їзду, а з іншого. Та я прийшла. Ще раніше я домагалася встановлення світлофору – добилися. Просили, щоб спиляли дерева — спиляли. Нам також потрібне і утеплення будинку, і доріжку до будинку», — каже дніпрянка.

Міський голова Борис Філатов зазначив, що місто буде шукати можливості виконувати запити містян, навіть попри війну та проблеми з фінансуванням:

«За умови воєнного стану нині ми відновили особисті прийоми громадян. Об’єднали їх із прийомами депутатів — аби швидше вирішувати проблеми людей», — сказав міський голова Дніпра Борис Філатов.

дніпряні

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що біля Дніпра відновили будинки. після обстрілу російськими ракетами.

Джерело https://dnepr.express/post/mer-dnipra-borys-filatov-vidnovyv-pryyom-meshkantsiv-mista

Source link