“Дніпро Оперативний” – Карта бойових дій в Україні 6 серпня | Новини України

169

Російська армія продовжує робити спроби просунутися в районі Бахмута та на Авдіївському напрямку. Для штурму оккупанти використовують авіацію, бої продовжуються. Про ситуацію на фронті вранці 6 серпня розповіли у Генштабі ЗСУ, передає «Дніпро Оперативний».

Волинський, Поліський та Сіверський напрямки

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках без особливих змін. Ворог здійснив артилерійські обстріли у районах населених пунктів Гай та Михальчина Слобода Чернігівської області, а також Нова Гута Сумської області.

Слобожанський напрямок

На Слобожанському напрямку противник вів оборонні бойові дії з метою утримання зайнятих рубежів та недопущення наступу українських підрозділів. Провівши дистанційне мінування місцевості.

Харківське напрямок

На Харківському напрямку обстріляли зі ствольної та реактивної артилерії райони Прудянки, Слатиного, Розплідника, Петрівки, Коробочкіного, Мосьпанового та Замулівки. Навівши авіаційних ударів біля Верхнього Салтова та Леб’яжого. Вів повітряну розвідку БпЛА в районах населених пунктів Лісне, Розплідник, Рясне, Протопопівка, Пришиб та Норцівка.

Слов’янський напрям

На Слав’янському напрямку противник здійснював вогневе ураження із артилерії різних типів неподалік Мазанівки, Краснопілля, Сулігівки, Карнаухівки та Вірнопілля.

Донецьке напрямок

На Донецькому напрямку ворог веде наступальну операцію, основні зусилля зосереджує на Бахмутському та Авдіївському напрямках. Застосовує штурмову та армійську авіацію.

Краматорський та Бахмутський напрямок

На Краматорському напрямку зафіксовано обстріли біля Спірного та Івано-Дар’ївки. На Бахмутському напрямку ворог із танків, ствольної та реактивної артилерії обстрілював райони населених пунктів Бахмутське, Торецьк, Білогорівка, Краснополівка, Північне та Вершина. Навівши авіаударів поблизу Зайцевого, Соледара, Бахмута та Берестового.

Вів наступальні бої у напрямках Яковлівка – Вершина та Кодема – Зайцеве, успіху не мав, відійшов. Веде наступ у напрямку на Бахмут, тривають бойові дії.

Авдіївський напрям

На Авдіївському напрямку противник здійснював обстріл з ствольної та реактивної артилерії неподалік Нью-Йорка, Первомайського, Водяного та Опітного. Навівши авіаційних ударів біля Новоградського, Павлівки та Пречистівки. Вів наступ у напрямку Лозове – Невельське, успіху не мав, відійшов. Провівши перегрупування.

Новопавлівський та Запорізький напрямки

На Новопавлівському та Запорізькому напрямках зафіксовано ворожі обстріли із ствольної, реактивної артилерії та танків у районах населених пунктів Вугледар, Павлівка, Шевченка, Новоданилівка, Вільне Поле, Бурлацьке, Зелене Поле, Зелений Гай, Червоне, Степове та Времів. Завдали авіаційних ударів поблизу Мар’їнки, Малих Щербаків, Новоандріївки, Новосілки та Темирівки. Ворог вів повітряну розвідку БпЛА біля Красногорівки, Новосілки та Таврійського.

Південнобузьке напрямок

На Південнобузькому напрямку противник веде оборонну операцію. Основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих районів та завданні максимальних втрат підрозділам Сил оборони.

Ворог здійснював обстріли із танків та різних типів артилерії в районах населених пунктів Лимані, Прибузьке, Таврійське, Луч, Мирне, Партизанське, Благодатне, Широке, Киселівка, Квітневе, Кавказ, Біла Криниця, Білогірка, Добрянка, Осокорівка та Миколаїв. Навівши авіаційних ударів у районі Андріївки, а також балки Хуторської та урочища Плотницького. Розвідувальні дії ворожих БпЛА зафіксовано неподалік Білої Криниці, Нижніх Сирогозів, Лозового та Андріївки.

Ситуація у Чорному морі

В акваторії Чорного моря корабельне угрупування противника продовжує виконувати визначені завдання. Зберігається загроза ракетних ударів на всій території України. У готовності до застосування високоточної зброї перебувають чотири носії крилатих ракет морського базування.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що росіяни обстріляли житлові квартали Нікополя.

Source link