“Дніпро Оперативний” – “Корбана позбавили громадянства за зустріч зі мною”

143

Конгресумен США Вікторія Спартц, яка звернулася до президента Джо Байдена з проханням перевірити можливі зв’язки вищого керівництва України з РФ, висловилася про позбавлення Геннадія Корбана громадянства нашої країни.

Про це повідомляє Відкритий зі посиланням на її пост у Twitter.

Вікторія Спартц (Кульгейко)

На думку Спартца, причина полягає в тому, що Геннадій Корбан зустрічався з нею під час одного з її візитів до України. До своєї посади вона додала посилання на матеріал у газеті “Дзеркало тижня”, присвячений секретному указу про позбавлення громадянства низки осіб, включаючи Корбана.

Вікторія Спартц вважає, що всі люди, перелічені у цьому указі, так чи інакше пов’язані із її візитами до нашої країни. Причому з деякими вона навіть ніколи не зустрічалася особисто. Але всі вони лобіювали постачання високоточного озброєння із США.

Вікторія Спартц (у дівоцтві – Кульгейко) народилася 6 жовтня 1978 року у місті Носівка Чернігівської області України. Перша історія США сенатор-українка. Відома своєю абсолютною прихильністю до незалежності України та скептичним ставленням до нинішньої вищої влади нашої країни.

Раніше ми писали, що РФ усіма силами намагається заморозити війну проти Українияк мінімум на півроку.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого до Фейсбукущоб першими дізнаватись про важливі події у Дніпрі.

Джерело https://opentv.media/viktoriya-spartts-korbana-lishili-grazdanstva-za-vstrechu-so-mnoj[ad_2]

Source link