Куди сховатися під час обстрілів крім бомбосховища: поради | Новини України

162

 

Найкращий спосіб захистити собі від обстрілів – сховатись у бомбосховищі. Проте, не завжди є можливість сховатися саме там. Де краще сховатися, якщо поруч немає бомбосховищ, розповідає “Дніпро Оперативний” із посиланням на військового експерта Олега Жданова.

За словами Жданова в приватному секторі краще ховатися у погребі: він заглиблений у землю, обкопаний як мінімум із трьох сторін і зверху, як правило, два перекриття. Експерт зазначає, що більше шансів вцілити саме у погребі. Якщо вибух станеться близько до льоху, то земля прийме на собі всю кінетичну енергію вибуху та осколки, а людину, яка там ховається, максимум може засипати або контузити від ударної хвилі.

Якщо говорити про багатоповерхівки, то тут варто дотримуватись правил «двох стін», але Жданов підкреслює, що це мають бути дві капітальні стіни. Перша стінка бере удар на собі, друга – захищає від уламків. У 90% будинків у коридорах квартир та прихожих вже умовно безпечно.

Також військовий експерт нагадав, якщо обирати підвал як укриття, то потрібно, щоб у ньому було кілька виходів на випадок завалу одного з них.

Нагадуємо, раніше ми писали, що окупанті накрили вогнем два райони Дніпропетровщини.

Джерело https://dnepr.express/post/kudi-shovatisya-pri-obstrilah-okrim-bomboshovisha-poradi

[ad_2]

Source link

" " " "