“Дніпро Оперативний” – СБУ арештувала активи російської компанії з Дніпра | Новини Дніпра

119

СБУ арештувала активи 4 російських компаній на 72 млн. грн. Одна з компаній знаходилася у Дніпрі. Про це повідомляє “Дніпро Оперативний” із посиланням на Службу безпеки України.

4 фірми знаходилися у Дніпрі, Харкові, Львові та займалися роздрібною торгівлею непродовольчими товарами по всій території України. Кінцевим бенефіціаром цих фірм є громадянка країни-агресора з Тамбова. Прибутки компаній перераховувалися власниці, яка у свою чергу сплачує налоги до держбюджету Росії. Таким чином, фактично відбувалося фінансування військової агресії росії проти України. За рішенням суду накладено арешт на корпоративні права чотирьох компаній на загальну суму близько 72 млн. грн.

СБУ також встановила, що статутні капітали чотирьох зазначених фірм сформовані за рахунок відмитих доходів головної харківської компанії, активи якої були арештовані ще в червні 2022 року.

Робота цих підприємств досліджується Службою безпеки в рамках кримінального провадження за ч. 2 ст. 209 (легалізація (відмивання) майна, здобутого злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що у Дніпрі двоє чоловіків зірвали з жінки золоту цепочку і втекли.

Джерело https://dnepr.express/post/kompaniya-z-dnipra-splachuvala-podatki-do-derzbyudzhetu-rf[ad_2]

Source link

" " " "