“Дніпро Оперативний” – У центрі Дніпра провели генеральне прибирання | Новини Дніпра

49

На вулиці Яворницького, яка розташована у центрі міста Дніпро, провели масштабне прибирання. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний»з посиланням на пресслужбу міської ради.

Такі глобальні роботи на Яворницькому у Дніпрі проводять уперше. За словами директора КП «Міська інфраструктура» ДМР Олексія Теслі, від початку експлуатації вулиці сліди від скейтів та велосипедів, плями від кави та їжі в’їлися в архітектурний бетон та гранітну плитку.

«Наші співробітники КП «Міська інфраструктура» перепробували чимало варіантів, як власними силами очистити вулицю, але досягти ідеального вигляду нам не вдалося. Тож залучили клінінгову компанію. Наразі її працівники до блиску відмивають тротуарну плитку, декоративні елементи, лави та урни за допомогою хімічних засобів. Зазначу, що ця процедура не шкодить відвідувачам та екосистемі. Для уникнення попадання брудної води до зливової каналізації її буде зібрано до резервуарів, а потім спущено до каналізації та утилізовано за правилами», – зазначив Олексій Тесля.

Як розповів представник клінінгової компанії Віталій Белкін, є зони, які дуже погано з першого разу відмиваються, тому треба їх по два, а навіть і по три рази чистити. Для клінінгу використовують виключно безпечні засоби. Наприклад, лави миють тим, чим звичайні пані миють посуд, а бруківку – хімією, яка не шкодить газонам та деревам.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що НБУ дозволив обмінникам купувати валюту за будь-яким курсом.

Джерело https://dnepr.express/post/velika-mijka-u-centri-dnipra-na-yavornicko-proveli-generalne-pribirannya

Source link