“Дніпро Оперативний” – У Дніпрі народилася трійня | Новини Дніпра

64

У місті Дніпро вперше за 25 років народилася трійня. На світ з’явились троє майбутніх захисників України. Про це повідомляє “Дніпро Оперативний” із посиланням на пресслужбу міськради.

В одному з пологових будинків Дніпра відбулося велике поповнення:

«Народилося три хлопчики — три майбутні воїни та захисники України. Матуся пройшла з нами всі етапи, ми доклали всіх зусиль, аби допомогти їй зберегти цю вагітність. Ми прискіпливо стежили за розвитком діточок, адже така вагітність — це складний процес як і для матері, так і для дітей. І вже коли один із хлопчиків сказавши «хлопці, давайте вже на вихід, бо мені тут погано», то нам довелося оперувати Оксану (ред. – мама) майже в ургентному порядку. Наразі з малюками все добре, у них гарний апетит та розвиток. Тож запрошуємо маму за дівчатками», — зазначила завідувачка одного із пологових відділень Дніпра Катерина.

Назвали хлопчиків Міроном, Тимуром та Даміром. Найменший Мірон народився з вагою 1 600 грамів, Тимур з вагою 2 150 грамів, а Дамір – 2 300 грамів. 30-річна Оксана Гасанова довго не могла повірити в те, що стане мамою трьох:

«Про вагітність я дізналася 25 грудня за допомогою тесту. Не повірила спочатку, думала, що бракований тест, тож пішла здавати дах. Про те, що я стану мамою аж трьох дітей, дізналася від лікаря і не могла повірити. Була шокована, бо не чекала такого великого поповнення, хоча у моєї рідні є двійні. Сама вагітність проходила добре та легко, жодних проблем не було».

Нагадуємо, раніше ми повідомляли про те, що з бібліотек Дніпра вилучають російські санкційні книги.

Джерело https://dnepr.express/post/u-dnipri-vpershe-za-25-rokiv-narodilasya-trijnya-diznajtes-hto

Source link