“Дніпро Оперативний” – У Дніпрі оновлюють остановки транспорту | Новини Дніпра

34

У Дніпрі на зупиночних комплексах впроваджується нова система навігації громадського транспорту. Про це повідомляє «Дніпро оперативний».

За годину війни до міста приїхали сотні тисяч переселенців. Людям важко орієнтуватися у мегаполісі, тож команда Головного художника Дніпра та міськрада вирішили обновити навігацію на зупинках.

Тепер на них зображено назву вулиці і, власне, зупинки, маршрути громадського транспорту, які тут проходять.

А в майбутньому нанесуть ще й схему руху та розклад транспорту.

«Ми прибрали все лишнє і зробили більш зручним для людей. Ми пішли шляхом скорочення інформації, але зробили її більш зрозумілою. Тобто зараз ми просто скомпонували назву зупинки та маршрути», – пояснює Іван Васючков спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

Іван Васючков

Ці дизайн-схеми вже встановили на трьох остановочних комплексах: у центрі міста (на вул. Глінки) та на жм Перемога. А до кінця осені таких по місту буде близько сотні.

Через війну та постанову Кабміну проводити такі роботи за бюджетні кошти зараз неможливо. За словами представників транспортного департаменту, міські інвестори погодилися самостійно переробляти зупинки. Але з узгодженням головного художника Дніпра.

зупинка

Цей дизайн ми розбили раніше, тестували його. Зараз це вже буде системно впроваджено. Якщо на остановках будуть розміщені якісь торгові приміщення, то їх приведемо в дію теж і приберемо рекламу. Все буде розміщено так, якщо цього вимагає дизайн-код міста», – каже Сергій Білий головний художник Дніпра.

Сергій Білий

Рекламу на зупиночних комплектах намагатимуться прибрати взагалі. А після перемоги, шкірна зупинка у місті буде перероблена за новими стандартами, кажуть у міськраді.

зупинка

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі замінюють ливнівки.

Source link