“Дніпро Оперативний” – У Кам’янському директорка школи не пустила в укриття дитину під час ракетної атаки | Новини Дніпра

135

У Кам’янському директор спецшколи не пустила в укриття дитину під час ракетної атаки та вибухів у місті. Про це повідомляє “Дніпро Оперативний” із посиланням на фейсбук-групу “Батьки SOS”.

Мати дівчинки Ганна розповіла, що у день масованої ракетної атаки вона була на роботі, а її донька вдома. Почувши вибухи у місті, дівчинка пішла у найближче до свого будинку укриття. Воно розташоване у спецшколі Гармонія. Охорона школи без проблем пропустила дівчинку, а ось директор вигнала дитину надвір, заявивши, що укриття лише для учнів школи.

“Директор Вінник Антоніна Володимирівна виставила 15-річну дитину на вулицю, коли над містом летіли ракети і вже пролунало кілька вибухів. Мотивувала вона свої дії тим, що укриття це не для сторонніх, там немає міста і запропонувала дитині піти пошукати інші укриття. Я в цей час перебувала на роботі в іншому кінці міста, ще й зв’язок не працював. А донька пішла додому. Навіть не знаю, хто гірший у цій ситуації решити чи такі директори”, – написала Ганна.

Жінка також додала, що батько дівчинки з початку війни вступив до лав ЗСУ і перебуває у гарячій точці, ризикуючи своїм життям захищає нашу країну.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що вагітна військовослужбовиця із Дніпропетровської області втекла з військової частини.

Джерело https://dnepr.express/post/u-kamyanskomu-direktorka-shkoli-ne-pustila-v-ukrittya-ditinu-pid-chas-raketnoyi-ataki[ad_2]

Source link

" " " "