В Україні повертається коронавірус: є летальні випадки | Новини Дніпра

145

 

COVID-19 повернувся до України: протягом останнього місяця захворюваність швидко зросла. Є летальні випадки. На 10 серпня по Україні зайняті 4,5% ліжок, виділених для лікування хворих на COVID-19. Про це повідомляє “Дніпро Оперативний” із посиланням на голову Міністерства здравоохранения Віктора Ляшка.

МОЗ інформує: лише за минулу тиждень COVID-19 діагностували у 3893 громадян. Це на 40% більше, ніж раніше. Через коронавірус потрапили до лікарні 1 763 пацієнти, 1 682 з яких уже поправилися. Летальні випадки також були, на минулій неділі померло 16 хворих, а на минулому – 14 хворих.

Віктор Ляшко наголошує, що рівень діагностики захворювання в Україні знаходиться на низькому рівні, адже здебільшого хворі звертаються до лікаря лише тоді, коли потребують госпіталізації.

Міністр закликає робити тест на коронавірус щойно з’являються симптоми захворювання та за можливості отримати щеплення від коронавірусу: як базового курсу, так і бустерної дози.

«Важливо захистити себе перед початком епідемічного сезону, коли традиційно зростає кількість вірусних захворювань», – наголошує Ляшко.

Також у МОЗ нагадали, що отримати направлення на безоплатне ПЛР-тестування або зробити експрес-тест можна у сімейного лікаря.

Нагадуємо, раніше ми писали, що ЗСУ підтвердили знищення 9 російських літаків у Криму.

Джерело https://dnepr.express/post/v-ukrayinu-povertayetsya-koronavirus-ye-letalni-vipadki

[ad_2]

Source link

" " " "