“Дніпро Оперативний” – Виїзд чоловіків за кордон: в Україні можуть дозволити залишати країну за внесок | Новини Дніпра

48

В Україні пропонують випускати чоловіків за кордон під час військового стану за умови, що вони зобов’язуються фінансово підтримувати Збройні сили України. Відповідний законопроект було зарегистрировано у Верховній Раді, повідомляє “Дніпро Оперативний“.

Під поняттям «фінансова підтримка» мається на увазі щомісячний внесок до державного банку в розмірі 13 000. Таку суму має сплатити чоловік, який виїжджає з країни, а також дати письменне зобов’язання добровільно поповнювати цей рахунок щомісяця, доки перебуває поза Україною.

«З огляду на критичну важливість підтримки громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах, зміцнення економіки (а, отже, і обороноздатності), сприяння поліпшенню фінансового забезпечення ЗСУ, і виникла потреба унормувати можливість виїжджати під час військового стану «військовообов’язаних» за кордон на умовах гарантованої підтримки ЗСУ. Зокрема, йдеться про:

гарантійному внеску до державного банку в сумі 5 неоподатковуваних мінімумів для працездатних громадян (за станом на даний час це 13 тис. грн.), з якого щомісяця сума, що дорівнює налогам з мінімальної зарплати (на даний момент це 2697,5 = ЄСВ 22% – 1430,0 + ПДФО 18% – 1170,0 + військовий збір 1,5% – 97,5), перераховуватиметься на рахунок ЗСУ;

листове підтвердження добровільного обов’язку поповнювати цей рахунок (із внеском) щомісяця на ту саму суму податків з мінімалки та дозвіл звідти перераховувати щомісяця кошти на рахунок ЗСУ», – наголошується в поясненнях.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі помер поранень на фронті боєць з Кам’янського.

Джерело https://dnepr.express/post/v-ukrayini-hochut-vipuskati-cholovikiv-za-kordon-pid-shomisyachnij-vnesok-skilki-potribno-bude-splatiti

Source link