“Дніпро Оперативний” – За які комунальні послуги мають сплачувати переселенці | Новини Дніпра

48

У Дніпропетровській обласній військовій адміністрації розповіли, яким чином люди, які виїхали з дому через війну, можуть не платити за комуналку. Про це повідомляє Дніпро Оперативний.

Заступник директора департаменту ЖКГ Дмитро Стороженко повідомив, що оплата та нарахування прописані у договорі, підписаному між споживачем та постачальником комунальних послуг. За його словами, при виїзді через війну з дому необхідно повідомити про це компанію, яка надає послугу, а також підтвердити відсутність справки про тимчасове місце проживання.

Описаним вище методом можуть скористатися переселенці, які вдома не мали лічильників, щоб не платити за низку комунальних послуг. За наявності приладів обліку, у компанію-постачальника також слід повідомити про тривалий від’їзд.

За відсутності від власника квартири відповідної інформації йому по середньому будуть нараховувати плату за комуналку. За опалення переселенцю доведеться платити в будь-якому разі, оскільки ця послуга розраховується на всіх мешканців будинку. Також серед необхідних платежів лишається обслуговування будинку. Якщо житло зруйноване, його власник не повинен оплачувати будь-які комунальні послуги.

Раніше ми повідомляли, що українці зможуть оформлювати водійське посвідчення та техпаспорт без пластику

Джерело https://dnepr.express/post/yak-pereselencyam-u-dnipri-ta-oblasti-ne-platiti-za-komunalku-rozyasnennya-ova

Source link