“Дніпро Оперативний” – Жителів Нікополя просять перевірити телефони дітей на наявність програми, розробленої спецслужбами росії | Новини Дніпра

57

Спецслужби росії створили програму з квест-завданнями з фотографування об’єктів і ділянок місцевості, що цікавлять окупантів. Таким чином ворог намагається виманити інформацію у довірливих дітей. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний» зі посиланням на Telegram-канал голови Нікопольської РВА Євгена Євтушенка.

Фотографії з даними геолокації надсилаються розробникам цієї програми в обмін на “грошове винагороду”. Зібрана інформація використовується врагом для нанесення ракетно-бомбових ударів по об’єктах інфраструктури України.

“Для збору інформації використовуються дорослі та підлітки, які проживають на території України. Будь ласка, перегляньте вміст мобільних телефонів ваших дітей, у разі виявлення подібного програмного забезпечення – видалити його та провести роз’яснювальні бесіди”, – закликав Євтушенко.

У разі виявлення подібних програм у телефонах дорослих їм доведеться відповідати згідно з кримінальним кодексом України.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі на Березанівці двоє хлопців обчистили кіоск.

Джерело https://dnepr.express/post/zhiteliv-nikopolya-prosyat-pereviriti-telefoni-ditej

Source link