“Дніпро TV” – Комунальники Дніпра готові надавати послуги навіть за відсутності напруги – Новини Дніпра

265

У листопаді українці пережили перший блікаут. російські війська гатили по містах, внаслідок чого більшість областей залишилися без світла, води, тепла та зв’язку. Втім, людей це не зламало, а наоборот. А комунальники та енергетики за кілька діб змогли реанімувати інфраструктуру.

Рашисти продовжують обстрілювати об’єкти інфраструктури. Без світла, води та тепла залишаються тисячі абонентів по всій країні. У міськводоканалі Дніпра кажуть: впоралися з відсутністю струму та своєчасно переключились на генератор. Тому великих перебоїв з водопостачанням у городян не було.

Володимир Науменко, майстер районної котельні: «Виявили кілька «вузьких міст» після попереднього блєкауту, і сподіваємося, що в наступному, якщо таке станеться, підприємство проведе значно краще ці роботи з водозабезпечення та водовідведення міста в разі наступного блєкауту».

Одну з котелень у Дніпрі, яка забезпечує теплом сотню абонентів, під’єднали до генератора. Провели пуск та переконалися, що все обладнання працює.

Сергій Ченчевич, начальник інспекції з контролю за ремонтами експлуатаційних мереж КП «Дніпроводоканал»: «У даному випадку котельня працює у штатному режимі, але на випадок масштабних відключень або блєкауту повного, на котельні встановлена ​​дизельна електрична станція потужністю 600 кВт, яка повністю забезпечує потреби котельні і може працювати з цією електростанцією у штатному режимі».

Усі комунальні структури забезпечені пальним, аби на годину блекауту можна було б перепідключити споживачів. А всі працівники комунальних підприємств, коли в Дніпрі немає світла та зв’язку, працюють у посиленому режимі і на роботі з самого ранку.

Джерело https://dnipro.tv/news-dnipro/komunalnyky-dnipra-hotovi-nadavaty-posluhy-navit-za-vidsutnosti-napruhy/[ad_2]

Source link

" " " "