“Дніпровська панорама” – Немає ніде у світі. Де на Дніпропетровщині знаходиться Байкал (Фото)

221

Дніпровська панорама продовжує знайомити мешканців області з унікальними об’єктами нашої області, яких немає більше ніде у світі. Сьогодні мова піде про визначну пам’ятку – “Криворізький Байкал”. Ця локація – створена людськими руками.

Для залучення туристів відпрацьований кар’єр НКГЗК №1 отримав назву “Криворізький Байкал”. Колір водного масиву, глибина кар’єру, площа гірничої виробки дійсно вражають своєю масштабністю та красою.

Сьогодні кар’єр засипається розкривною породою і вже за кілька років тут буде рівна поверхня. Ось так сьогодні виглядає краса Дніпропетровської області, що зникає.

бай1

Байкал – це єдиний у Кривому Розі відпрацьований залізорудний кар’єр з водною гладдю всередині, крім старих дореволюційних копалень. Порівняно з гранітними відпрацьованими кар’єрами, залізорудний кар’єр відрізняється більшою масштабністю за всіма геометричними параметрами.

бай1бай2

Щоб побачити кар’єр, туристам потрібно постаратися. По периметру кар’єру розсипано чималих розмірів смуга з негабаритів. І лише подолавши цю перешкоду, відкриється криворізький рукотворний “Байкал”.

бай2

бай3

бай5

бай4

Фото – блогер Ростислав Сергійчук

Нагадаємо, раніше ми писали

Унікальне видовище та місце сили. На Дніпропетровщині знаходяться два водоспади (Фото)

Джерело https://dnpr.com.ua/post/net-nigde-v-mire-gde-na-dnepropetrovshine-nahoditsya-bajkal-foto[ad_2]

Source link

" " " "