dumskaya.net – Третина Одеської області має проблеми з постачанням електрики

71

Метою цього проекту є підвищення надійності та якості електропостачання у південній частині Одеської області. Загальна площа цієї зони – 12,59 тисяч кв. км, що становить 39% території Одещини. Споживання електроенергії становить приблизно 8-10% загального обсягу споживання у Південній енергетичній системі.

Зазначимо, що там є лише одна опорна підстанція 330/110 кВ «Арциз» – підключена до однієї тупикової лінії 330 кВ від Молдавської ДРЕС. На цій підстанції встановлено два автотрансформатори. Схема електропостачання тупикової лінії з установкою на підстанції двох автотрансформаторів дуже ненадійна.

Така погана якість електропостачання перешкоджає включенню чутливих електричних приладів, зокрема медичної апаратури, телевізорів, радіоприймачів, холодильного обладнання, побутових приладів», – зазначив начальник Одеської ОВА.

На думку Максима Марченка, спорудження лінії 330 кВ Новоодеська-Арциз є ефективним засобом підвищення як надійності електропостачання, так і якості електроенергії в Одеському регіоні.

На що Володимир Кудрицький заявив, що будівництво лінії 330 кВ Новоодеська – Арциз – один із пріоритетів для «Укренерго».

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram канал! Новини, фоторепортажі та історичні факти про Одесу.

Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Джерело…

Source link