dumskaya.net – Як вибрати авто на прокат?

62

Довгострокова чи короткострокова оренда: що вибрати?

Тривалість оренди залежить від бажання замовника. Можна взяти авто на добу, а можна на тривалий час. Також в Україні доступна оренда авто без водія та з водієм. Клієнти все частіше вибирають саме оренду без водія, щоб вдосталь насолодитися водінням автомобіля.

Також популярнішою стає довгострокова оренда авто, яка дозволяє оформити замовлення на кілька тижнів або місяців.

Зазначимо, що довгострокова оренда дає водіям більше переваг, ніж короткострокова.

Оренда на кілька тижнів або місяців дешевша, ніж подобова (дивитися на https://rental.ua). Також під час прокату авто на тривалий термін надаються додаткові знижки. Цікаво, що чим довше термін оренди, тим більший відсоток знижки.

Чому люди все частіше беруть автомобілі на прокат?

Уявіть собі, що ви хочете придбати автомобіль, але зупинили вибір на декількох марках або моделях одночасно. У голові роїться безліч думок: яке авто краще, як працює коробка передач, яка витрата палива і таке інше. Звичайно, в салоні з продажу авто ніхто вам не дозволить поколесити на автомобілі пару сотень кілометрів, щоб оцінити можливе придбання. У такому разі на допомогу приходить послуга прокату авто. Сервіс дозволяє випробувати різні автомобілі на термін, який ви захочете. Ви можете випробувати кілька авто та вибрати найбільш підходящий варіант.

Ще один плюс авто на прокат – не потрібно переживати за страховку та технічний огляд транспортного засобу. За вас це зробить компанія, яка надає авто в оренду.

А також, авто на прокат це:

  • зручно, оскільки автомобіль можна взяти в оренду на тиждень, місяць або лише на добу. І найчастіше їхати заради цього в офіс компанії немає потреби, забронювати авто можна, зателефонувавши по телефону сервісної підтримки;
  • вигідно та економно: не потрібно витрачати гроші на таксі або підлаштовуватися під рух громадського транспорту;
  • надійно та комфортно: якщо автомобіль у дорозі зламався, компанія усуне всі несправності. На час ремонту клієнту надається автомобіль такого класу.

Скільки коштуватиме прокат авто?

Дати однозначну відповідь на це питання неможливо, оскільки все залежить від класу, марки автомобіля, тривалості оренди, послуг водія. Загалом, розповідають експерти, кожна оренда розраховується в індивідуальному порядку. Також деякі компанії надають можливість клієнтам заздалегідь забронювати автомобіль. Завчасне бронювання авто допомагає клієнтам заощадити гроші.

Щоб дізнатися ціну оренди, краще зателефонувати в службу замовлення або ознайомитися з цінами на сайті компанії. Там же, до речі, можна почитати відгуки про сервіс, які залишили попередні клієнти.

На сьогоднішній день компанії, які дбають про своїх клієнтів, розробляють та пропонують все більше різних цікавих умов оренди. Наприклад, компанії з прокату авто Rental пропонує своїм клієнтам крім різних знижок та бонусів ще й безкоштовні дні оренди. Маркетологи компанії розробили спеціальну пропозицію: за довгострокової оренди діє спеціальна акція: якщо берете авто в оренду на 7 діб, отримуєте 2 дні в подарунок, на 14 діб — 3 дні в подарунок і так далі. Словом, є дуже цікаві умови та пропозиції щодо оренди авто. Головне не поспішати з рішенням, ознайомитись із найбільшою кількістю пропозицій та вибрати для себе найбільш вигідний варіант.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram канал! Новини, фоторепортажі та історичні факти про Одесу.

Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Source link