Експерт спрогнозував розворот криптовалютного ринку

50

Колишній топ-менеджер Goldman Sachs та макроінвестор Рауль Пал наголосив на сприятливих перспективах ринку цифрових активів на горизонті 12–18 місяців. Він посилався на формування передумов для зміни ситуації в економіці.

Експерт нагадав, що ринки відбивають майбутнє, а не ситуацію в режимі реального часу. На його думку, спад в економіці, про який почали часто говорити у Twitter, вже дисконтований у котируваннях.

Він порівняв динаміку індексу NASDAQ із показником ділових настроїв ISM. За розрахунками фахівця значення першого відповідає рівням скорочення ВВП на 2%. За останніми даними у вересні ISM не змінився, склавши 52,8 п., що вище за передрецесійний рівень в 48 п.

Пал спрогнозував негативну інфляцію протягом наступних 18 місяців.

«Якщо ми подивимося на рік уперед, то рецесія позаду, ставки нижчі, а інфляція ослаблена. Це хороша комбінація для ризикових активів та криптовалют. Останні досягли дна у червні. Біткоїн два дні тому пройшов через ретест мінімумів. Я так це сприймаю», – Заявив експерт.

Макроінвестор послався на сигнал до покупки за індикаторам ДеМарку. За Ethereum він спрацював раніше, додав фахівець.

Нагадаємо, у липні Пал вказав на підготовку криптовалютного ринку до розвороту тренду вгору у світлі зростання грошової маси.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTERSource link