Galka.if.ua – Апеляційний суд залишив без змін вирок мотоциклісту, який минулоріч на смерть збивши дитину у Калуші

224

Івано-Франківський апеляційний суд залишив без змін вирок Калуського суду неповнолітньому мотоциклісту, який у 2021 році на смерть збив дитину у Калуші.

Як раніше повідомляла Галка13 серпня Калуський суд виніс вирок неповнолітньому, неповнолітньому, який у жовтні 2021 року збив на смерть дитину. Суд визнав хлопця винним у вчиненні кримінального правопорушення та назначивши йому наказання із застосуванням ст. 69 УК України у вигляді 1 року 6 місяців позбавлення волі. Також суд позбавив його права керування транспортними засобами строком на 2 роки.

Втім, мама загиблої дівчинки подала апеляцію, бо вважає призначене Калуським судом покарання надто м’яким. Жінка просила для винуватця три роки в’язниці.

Так, 26 грудня 2022 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Івано-Франківського апеляційного суду розглянула апеляційні скарги потерпілої, а також захисника обвинуваченого на вирок Калуського міськрайонного суду та залишила попередній вирок без змін.

“Захисник обвинуваченого не оспорював вину обвинуваченого, але просив змінити вирок у частині призначеного наказання, звільнивши його від відбуття покарання з випробуванням. У свою чергу прокурор вважає вирок законним та обґрунтованим, наказання для неповнолітнього обвинуваченого – справедливим. З’ясувавши обставини справи, колегія суддів вважає, що апеляційні скарги захисника обвинуваченого та потерпілі задоволенню не підлягають. Оскаржений вирок у частині наказання неповнолітнього мотоцикліста є справедливим та відповідає вимогам закону, адже наказання має на меті не лише кару, а й виправлення засудженого. Таким чином апеляційний суд прийшов до переконання про залишення поданих апеляцій без задоволення, вирок суду першої інстанції – без змін”, – повідомили у пресслужбі апеляційного суду.

Джерело https://galka.if.ua/__trashed-83/[ad_2]

Source link

" " " "